Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz firması olarak bilinen Pilot Garage Ekspertiz 2011 yılında kurulmuştur. Geçmişten günümüze kadar gelen bilgi birikimi sayesinde Türkiye’de her geçen gün bayi ağı oluşturmaktadır.  Oto Check Up Franchise sistemiyle güvenli araç alım satımı yapmak isteyenlere profesyonel ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda alanında uzman ve sertifikalı uzmanlar son teknoloji cihazlar ile kontrol ettiği araçların kontrol sonuçlarını ekspertiz raporu ile sunmaktadır. Bu sayede araç alacak kişiler araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmaktadır.

Pilot Garage

Pilot Garage Oto Ekspertiz; dünyada kullanılan son teknoloji cihazlar, kaliteli servis imkanları, alanında uzman kadrosu ve raporlu sunumları sayesinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle asıl hedefi müşterilerini doğru yönlendirerek araca değerinde ücret ödemelerini sağlamaktır.

Ümraniye Oto Ekspertiz; alanında uzman kadrosu tüm eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı ve güler yüzlü personellere sahiptir. Prensiplerinden kesinlikle ödün vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikası ile müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir.

Ümraniye Oto Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti; Türkiye’de 2. el araç alım satım esnasında yaşanan sorunları çözmektedir. Bu hizmetin asıl amacı; araç alım ve satımında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılmasına katkıda bulunmaktır. Özellikle Pilot Garage Ümraniye; karşılıklı iyi niyetin suistimal edilmesinin önüne geçmektedir. Bu sayede güven ortamında ticaret yapılabilmesi için kurulmuş köklü ve kurumsal bir firmadır. Ümraniye Pilot Garage oto ekspertiz testleri aşağıdaki gibidir:

  • Motor Performans Testi
  • Arıza Tespit
  • Boya Kaporta Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Alt Kontrol Testi
  • Fren Testi
  • Yanal Kayma Testi
  • İç / Dış Ekspertiz
  • Sonuç Rapor
  • Mobil Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz; aracın detaylı ekspertizini yaptıktan sonra araçtaki tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar yazılı raporlarla sizlere bildirmektedir. Test süreci; adım adım online sistem üzerinden rapora işlenmektedir. Aynı zamanda uzman personelleri sözlü olarak da sunumunu yapmaktadır. Bu sayede almak istenen araçla ilgili mevcut durumla ilgili bilgi almak mümkündür.

Ümraniye Pilot Garage; geçmişten bugüne kadar gelen tecrübe, kalite, güvenilir ve tarafsız hizmet bilinciyle her daim hizmetinizdedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close