Arıza Tespit (OBD)

Pilot Garage Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez

Hizmetlerimiz

Motor Performans Testi Motor Mekanik Kontrol Arıza Tespit Boya-Kaporta Kontrolleri Süspansiyon Testi Mekanik Alt Kontrol Fren Kontrol Testi Yanal Kayma Testi İç & Dış Kontroller

Oto arıza tespit cihazıyla her marka ve model araç için bilgisayarlı arıza tespit cihazı kullanarak varsa motor veya beyin üzerindeki arızalar/arıza kayıtları tespit edilebilmektedir. Gelişen otomotiv teknolojileri ve araçlarda elektronik uygulamaların yaygınlaşmasıyla araç arıza tespit cihazlarıyla arızanın tespiti hem çok kolay hemde kesin sonuç vermektedir.

Araçlar üzerinde yeni sistemlerin giderek daha fazla kullanılması sebebi ile sadece profesyonel arıza tespit cihazı ile yeni sistemlere zarar vermeden güvenli ekspertiz hizmeti veriyoruz.

Bu sayede araç alım satımlarında tarafların güvenle alış veriş yapmalarının en önemli unsuru olan sağlam ya da arıza raporunu güvenle müşterilerimize sunabiliyoruz.

 

Sık Sorulan Sorular

Arıza Tespit (OBD) Cihazı Nedir

Arıza tespit işlemi özel bir cihaz ile gerçekleştirilen ve araç beynindeki dijital kayıtları detaylı bir şekilde okuyup döküm çıkaran bir işlemdir.

Neden Arıza Tespiti Yaptırmalıyım?

Elektronik arıza kayıtlarını okumak ve yorumlamak aracınızın geçmişteki veya gelecekteki muhtemel masraflarından haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Arıza Tespit (OBD) Nasıl Yapılır?

Arıza tespit işlemi özel bir cihaz ile gerçekleştirilen ve araç beynindeki dijital kayıtları detaylı bir şekilde okuyup döküm çıkaran bir işlemdir.