Kurumsal

Pilot Garage Ümraniye Merkez Pilot Garage’ın bayilerinden biridir.  Sektörün oto ekspertiz alanında tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimi Pilot Garage ile birleştirmiştir.

Tamamen müşteri odaklı misyonu ve eğitimli işin uzmanı kadrosu ile kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Tek çatı altında tüm otomobil marka ve modellerine güvenle ekspertiz yapılmaktadır. Aynı zamanda son teknolojiyi kullanan ve garantili ekspertiz yapmış, konusunda uzman personeli ile sürekli büyüyen ve kendini geliştiren bir oto ekspertiz firmasıdır. Ayrıca tüm çalışanlarının eğitimlerine önem veren firmamız her zaman sektöre öncülük etmeyi başarmıştır.

Pilot Garage Ümraniye Merkez, ikinci el araçların teknik cihaz, ekipmanlarla kaza veya arıza durumlarını muayene ve test ederek detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Profesyonel, bağımsız, tarafsız ve tam donanımlı ikinci el oto test check-up merkezidir. Ekspertiz işlemlerini araç alım, satım öncesi güvenilir ve hızlı bir şekilde bağımsız bir şekilde yapmaktadır.

Pilot Garage Ümraniye Merkez Oto Ekspertiz, personel kadrosu işinde uzman ve tüm eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı zamanda kadromuzun işini yapmayı seven ve güler yüzlü olan ekiplerden oluşmasına dikkat etmekteyiz. Yapmış olduğumuz ekspertiz hizmetlerimizde son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makineleri ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi hedef edindik. Kurulduğumuz günden beri prensiplerinden taviz vermeyen, dürüst, tarafsız  bir firma olduk ve hep böyle çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Şirket personelimizin teknik bilgisi, son teknolojik test makineleri ve dinamik, kendini geliştiren yönetici kadromuz ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. Aynı zamanda yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmaktır. Sağlamış olduğumuz yüksek iş ahlakı ve güvenirlik, aynı zamanda vermiş olduğumuz hizmet ile müşterilerin ilk tercihi olmak. Ayrıca ortaklarımız, personelimiz ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.  

Vizyonumuz

Sektörde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerle her zaman en iyisi olmaya devam etmek.  Böylelikle örnek alınan etik ve şeffaf bir kuruluş olmak. Üstün iş ahlakı ile dürüst ve güvenilir olmak. Bu sayede siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek.

 
 
 
 
 
%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close