Sık Sorulan Sorular

Oto ekspertiz hakkında merak ettiğiniz her şey

Ümraniye Oto Ekspertiz

Araç alım-satım öncesi oto ekspertiz hizmetine başvurmak her iki tarafında faydasınadır. Ekspertiz raporu yalnızca yetkili ve kurumsal bir oto ekspertiz firmasından temin edilebilir. Satış öncesi aracın mevcut durumu ve geçmişi bu rapor üzerinden okunabilir.

Araç satın almadan önce neden oto ekspertiz hizmetine başvurmalıyım?

Araç alıcıları, kendi bilgileri ve tecrübeleriyle ya da satıcının söylemlerine güvenerek aldığı araçlarda, alım sonrasında farklı mağduriyetler yaşamaktadır. Boya, kaporta ve motor kısımlarında meydana gelen hasarlar araç değerinin düşmesine yol açmaktadır. Bu şekilde bir mağduriyet oluşmaması için alanında uzman personeller tarafından, tarafsız ve güvenilir bir şekilde kontrol edilmesi gerekir.

Oto ekspertiz işlemi ne kadar sürede tamamlanmaktadır?

Pilot Garage Oto Ekspertiz alanında sertifikalı uzman kadrosu ve son teknoloji araçlarıyla alım satım işlemi gerçekleştirilecek olan araç özenle yapılmaktadır. Standart bir aracın ekspertiz süresi 20 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Aracımı kendi ustama göstererek oto ekspertiz yaptırabilir miyim?

Evet yapılabilir fakat biz bu uygulamayı önermiyoruz. Alanında uzman ve kurumsal bir ekspertiz firmasında aracınızın ekspertizini yaptırarak, ekspertiz raporu almanızı öneririz.

Her marka ve model için ekspertiz hizmeti sunuyor musunuz?

Pilot Garage Oto Ekspertiz’de uzman sertifikalı uzman ekibi ve son model ekspertiz makineleriyle her marka ve modele rahatlıkla ekspertiz yapılabilir.