Ümraniye Oto Ekspertiz - Pilot Garage Ümraniye - Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz

Pilot Garage Oto Ekspertiz 2011 yılında kurulmuştur. Türkiye’de her gün genişleyen bayi ağı ile ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayan bir firma olmayı başarmıştır.  Aynı zamanda otomobil ekspertiz ve Oto Check Up Franchise sistemini kurmuştur. Otomobil alım ve satımı yapmak isteyen kişiler  araçlarında herhangi bir sorun olup olmadığını bilmek isterler. İşte tam bu noktada iyi bir ekspertiz firması düşünürler. Sektörün en iyi firmalarından biri olan Pilot Garage Ümraniye Merkez, Pilot Garage’ın bayilerinden biridir. Ayrıca alanında işinin uzmanı, sertifikalı kalifiye personel ve  son teknoloji cihazlara sahiptirler. Böylelikle aracınızı en ince ayrıntısına kadar kontrol ederek rapor verilir.

Pilot Garage Ümraniye

Kullanılan son teknoloji makineler,işinde uzman personeli, profesyonel servis imkanları ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Özellikle 2. el otomobil araç alım satım sırasında herkesin güvendiği firma olmak önemlidir. Bunun için bizler kaliteli ekspertiz hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmekteyiz.  Amacımız; alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmaktır. Bunun için aracınızın gerçek değeri tespit edilir. Böylece daha fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Oto Ekspertiz Ümraniye Merkez Bayisi

Pilot Garage Ümraniye Merkez, karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçmek için,  güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuş olan Pilot Garage’ın Ümraniye bayilerinden biridir.

İstanbul Ümraniye ve çevre bölgelerinde hizmet veren bayimiz sizlere garantili ekspertiz raporu vermektedir.  Pilot Garage Oto Ekspertiz Ümraniye bayisi profesyonel anlamda oto ekspertiz amacıyla kurulmuştur. Güler yüzlü, profesyonel kadrosu ve en son teknoloji oto test cihazları ile donatılmış oto ekspertiz bayimiz siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Bayi olarak ikinci el otolarda marka ve model farketmeden alım satım işlemlerinde güvenebileceğiniz adres  Pilot Garage Ümraniye Merkez’dir. Alacağınız oto test raporları ile güvenle 2. el oto alım satımı yapabilirsiniz.

Tüm çalışanlarımız uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini almıştır. Aynı zamanda güler yüzlü, işini severek yapan ve müşteri memnuniyetini ciddiye alan bir ekibiz.

Tarafsız ve dürüstlükten ödün vermeden çalışma prensibi olan bayimiz için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

×
Şu anda sizinle birlikte