Üsküdar Oto Ekspertiz - Pilot Garage Ümraniye - Oto Ekspertiz

Üsküdar Oto Ekspertiz


Üsküdar Oto Ekspertiz
 firması olarak bilinen Pilot Garage Ekspertiz 2011 yılında kurulmuştur. Geçmişten günümüze kadar gelen bilgi birikimi sayesinde Türkiye’de her geçen gün bayi ağı oluşturmaktadır.  Oto Check Up Franchise sistemiyle güvenli araç alım satımı yapmak isteyenlere profesyonel ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda alanında uzman ve sertifikalı uzmanlar son teknoloji cihazlar ile kontrol ettiği araçların kontrol sonuçlarını ekspertiz raporu ile sunmaktadır. Bu sayede araç alacak kişiler araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmaktadır.

Pilot Garage

Pilot Garage Oto Ekspertiz; dünyada kullanılan son teknoloji cihazlar, kaliteli servis imkanları, alanında uzman kadrosu ve raporlu sunumları sayesinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle asıl hedefi müşterilerini doğru yönlendirerek araca değerinde ücret ödemelerini sağlamaktır.

Üsküdar Oto Ekspertiz; alanında uzman kadrosu tüm eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı ve güler yüzlü personellere sahiptir. Prensiplerinden kesinlikle ödün vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikası ile müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir.

Üsküdar Oto Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti; Türkiye’de 2. el araç alım satım esnasında yaşanan sorunları çözmektedir. Bu hizmetin asıl amacı; araç alım ve satımında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılmasına katkıda bulunmaktır. Özellikle Pilot Garage Üsküdar; karşılıklı iyi niyetin suistimal edilmesinin önüne geçmektedir. Bu sayede güven ortamında ticaret yapılabilmesi için kurulmuş köklü ve kurumsal bir firmadır. Üsküdar Pilot Garage oto ekspertiz testleri aşağıdaki gibidir:

  • Motor Performans Testi
  • Arıza Tespit
  • Boya Kaporta Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Alt Kontrol Testi
  • Fren Testi
  • Yanal Kayma Testi
  • İç / Dış Ekspertiz
  • Sonuç Rapor
  • Mobil Oto Ekspertiz

Üsküdar Oto Ekspertiz; aracın detaylı ekspertizini yaptıktan sonra araçtaki tüm sorunları en ince ayrıntısına kadar yazılı raporlarla sizlere bildirmektedir. Test süreci; adım adım online sistem üzerinden rapora işlenmektedir. Aynı zamanda uzman personelleri sözlü olarak da sunumunu yapmaktadır. Bu sayede almak istenen araçla ilgili mevcut durumla ilgili bilgi almak mümkündür.

Üsküdar Pilot Garage; geçmişten bugüne kadar gelen tecrübe, kalite, güvenilir ve tarafsız hizmet bilinciyle her daim hizmetinizdedir.

×
Şu anda sizinle birlikte